Čo je to Smartisimo - inteligentné zónové vykurovanie a aké prináša výhody?

Komentár: 0 Páči sa: 277

Ušetrí vám viac ako 30% nákladov, ovládate ho odkiaľkoľvek, zabraňuje neoprávnenému ovládaniu, výrazne zlepšuje kvalitu ovzdušia a zdravie celej vašej domácnosti a prináša mnoho ďalších možností a výhod. Pozrite si, aké benefity vám náš unikátny systém prinesie.

Nie je potrebné na nič myslieť. O vykurovanie sa starajú inteligentné algoritmy
Smartisimo inteligentné zónové vykurovanie nastaví vhodnú teplotu a udržuje ju v každej miestnosti, kde sa cez deň pohybujete. Nočná časť a miestnosti, v ktorých sa nenachádzate sa udržujú na nižších teplotách, čím sa šetria náklady na vykurovanie. Teploty však nie sú príliš nízke a keď sa v miestnosti opätovne začnete pohybovať, teplota sa zvýši, aby ste sa opäť cítili príjemne. Dajte zbohom všetkým tým zastaraným termostatom a ovládačom. Naozaj inteligentné vykurovanie sa riadi plne automaticky. Vy si len užívate a platíte menej za účty.

Úspora energii na úrovni až 30% oproti bežnému vykurovaniu
Vďaka našim unikátnym inteligentným algoritmom ušetríte viac ako 30% na všetkých nákladoch potrebných na vykurovanie. Nastavovanie, udržovanie, zapínanie a vypínanie vykurovania za vás riadi špeciálny softvér, ktorý k dokonalosti navrhli odborníci na vykurovanie v spolupráci s našimi inžiniermi strojárenskej automatizácie. Systém pracuje plne autonómne a bez akéhokoľvek zasahovania. Vy sa opäť raz môžete venovať užitočnejším a príjemnejším činnostiam a zároveň výrazne šetriť rodinný rozpočet. Priemerná návratnosť investície do Smartisimo inteligentného zónového vykurovania je na úrovni dvoch rokov. A to je klobúk dole!

Miestnosti sa neprekurujú. Nevytvára sa suchý vzduch, ktorý je pre zdravie škodlivý a nebezpečný
Vďaka pokročilým senzorom a našim unikátnym riadiacim systémom sa neustále monitoruje kvalita ovzdušia vo vašej domácnosti. Či už poklesne vlhkosť a priblíži sa k zdraviu škodlivým hodnotám, alebo bude u vás doma zvýšená koncentrácia vydýchaného vzduchu (CO2), naše systémy okamžite patrične zareagujú. Buď dostanete na svoj smartfón upozornenie, aby ste o daných skutočnostiach vedeli a včas zareagovali, alebo za vás zapnú rekuperáciu či znížia teplotu v miestnosti, aby bol vzduch opäť svieži a hlavne zdraviu prospešný.

Pohodlie počas celého dňa bez nutnosti myslieť na teploty či čokoľvek meniť a nastavovať
Náš systém inteligentného zónového vykurovania sa prispôsobí úplne každej domácnosti. Bez ohľadu na to ,či bývate v dome alebo v byte, riadenie vykurovania beží automaticky na pozadí a každú sekundu vyhodnocuje aktuálne teplotné podmienky. Nemusíte nič nastavovať alebo meniť, o všetko sa postará na mieru naprogramovaný a k dokonalosti vyladený systém skupinou odborníkov a inžinierov. Všetku tú Námahu sme si dali my a na vás je už len si náš systém užívať.

Automatické Vypnutie vykurovania počas otvoreného okna a vetrania
Vedeli ste o tom, že bežné systémy vykurovania pri otvorenom okne ešte niekoľkonásobne zosilnia proces vykurovania? Jednoducho povedané, oni nevedia, že vy akurát vetráte. Kotol, radiátory či infrapanely začnú produkovať teplo na plný výkon. Bohužiaľ zbytočne, nakoľko všetko takto neekonomicky vyprodukované teplo ide von oknom. Náš systém vďaka pokročilým senzorom vie presne, kedy vetráte a v sekunde vypne v danej miestnosti vykurovanie a šetrí váš rodinný rozpočet. Vykurovanie sa naspäť zapne, len čo dovetráte. Navyše vás upozorní, kedy presne je proces vetrania možné ukončiť a ďalšie vetranie stráca opodstatnenie.

Upozornenie pri zabudnutom otvorenom okne či vetračke
Máte vo zvyku otvoriť vetračku a tú nechať otvorenú, nech sa vetrá? V lete je to určite veľmi žiaduce, avšak v zime ide o maximálne neekonomické správanie. Aj napriek snahe o rýchle vykúrenie teplota v miestnosti nestúpa a opäť dochádza k obrovským únikom tepla. Dostávajte upozornenie na váš smartfón či tablet, keď niekto otvorí vetračku a zabudne ju otvorenú dlhšie, ako je nutné. Pokročilé senzory vás navyše presne upozornia, kedy je proces vetrania možné efektívne ukončiť a okno zatvoriť.

Automatické zníženie teploty počas spánku v spálni a v detskej izbe
V miestnosti, v ktorej spávate, by ste rozhodne nemali mať rovnakú teplotu, ako v ostatných miestnostiach vašej domácnosti. Telo je prikryté perinou a počas hlbokého spánku telo nereaguje na impulz prehriatia organizmu, čo sa podpíše pod zníženú kvalitu spánku, celkovú únavu cez deň a vyčerpanosť. Smartisimo inteligentné zónové vykurovanie udržuje počas celej noci príjemnú a zdravú teplotu pre celú vašu domácnosť. Vstávať budete svieži a oddýchnutí a vaše telo to určite ocení. Nehovoriac o deťoch, pre ktoré to má ešte vyšší význam a podporíte tak ich zdravý a prirodzený vývin.

Obmedzenie manipulácie s teplotami akoukoľvek osobou v domácnosti
Poznáte to. Jednému nemenovanému členovi vašej domácnosti je zima, tak prvé čo urobí je, že zvýši teplotu na radiátori či nebodaj v celej miestnosti, alebo ešte horšie , úplne v celej domácnosti. Tento zlozvyk si prenášame už z generácie na generáciu, avšak v dnešnej dobe riadeného inteligentného zónového vykurovania týmto udalostiam už definitívne odzvonilo. Nielen, že to už nebude potrebné, ale aj keby sa ktokoľvek rozhodne zmeniť teplotu v miestnosti, tento úkon môžete buď zablokovať, alebo o každej zmene dostanete okamžite upozornenie na svoj smartfón. Navyše sa už nikdy nestane, že nastavená teplota na radiátory ostane na max. aj celú noc, či v horšom prípade aj niekoľko dní.

Automatické stlmenie vykurovania pri odchode z domu bez nutnosti na čokoľvek myslieť
Museli ste náhle odísť z domu a zabudli ste stlmiť vykurovanie? To vôbec nevadí, na túto činnosť už viac nemusíte myslieť. Ako náhle váš príbytok opustí aj posledný člen, vykurovanie sa plne automaticky stlmí, a vy tak šetríte peniaze. Teploty sa následne opätovne zvýšia po príchode prvej osoby, alebo to viete urobiť aj na diaľku zo svojho smartfónu, tabletu či počítača. Je to rovnako úžasný pocit, ako keď sa vrátite domov z parného horúceho letného dňa a doma vás čaká úžasný chládoček. Teplota počas vašej neprítomnosti však nepadne na úplné minimum, ale udržuje sa na ekonomickej úrovni, aby opätovné vyhriatie trvalo len chvíľku a tento rozdiel ste nijako nepocítili. Dramaticky ho však pocíti vaša peňaženka, ktorá sa vám poďakuje.

Automatické Predhriatie uterákov, osušiek a županov po kúpeli či sprche
Aj keď tento bod znie trochu ako z sci-fi filmu, vďaka nášmu inteligentnému systému je to nič iné len realita, a to naozaj veľmi príjemná realita. Priaznivé účinky horúcej vody už boli preukázané viackrát. Ale ako eliminovať tú nepríjemnú zimu, ktorá nastane hneď potom, čo opustíte sprchovací kút či vyhriatu vaňu? Drkotaniu zubov je už navždy koniec. Nie je nič príjemnejšie, ako si na seba hodiť horúci župan, alebo horúcu osušku. Náš systém deteguje, keď sa sprchujete a v prípade, ak máte v kúpeľni rebrinové radiátory, spustia sa na chvíľku na plný výkon, aby ste po sprche siahli po hebkom, jemnom a hlavne horúcom uteráku. Ten pocit sa nedá opísať slovami! A ak aj náhodou nemáte rebrinové radiátory, na tento účel môžete použiť aj štandardné izbové radiátory.

Pri dlhšej neprítomnosti automatické vypnutie vykurovania a nastavenie temperovania
Určite to poznáte aj vy, ak sa balíte na dlhšiu cestu, návštevu či dovolenku, máte plnú hlavu iných starostí a vykurovanie je mnohokrát to posledné, čo vás napadne. A pri tom sa na vykurovanie počas neprítomnosti naozaj s obľubou zabúda, čo robí ďalší významný škrt cez rozpočet. Smartisimo zónové vykurovanie zistí, ak nikto nie je doma a v prípade, že domov nikto nepríde dlhšie, ako je prednastavené, vaše vykurovanie sa prepne do režimu temperovania. A ak náhodou na opätovné spustenie vykurovania zabudnete vy, dostanete na svoj smartfón upozornenie, že vaša domácnosť je v režime temperovania a či si prajete v danom móde pokračovať, alebo obnoviť bežný denný program. Na šetrenie a komfort tka určite nezabudnete ani v prípade dlhšieho odcestovania napríklad na zimnú dovolenku.

Neustále príjemná a teplá podlaha pri podlahovom vykurovaní
Od našich zákazníkov s podlahovým vykurovaním sme pomerne často dostávali otázku, či ich podlaha nemôže byť príjemne teplá celý deň bez toho, aby svoju domácnosť zbytočne prekurovali. Presne pre tieto prípady sme vyvinuli inovatívny spôsob riadeného vykurovania podlahovej plochy tak, aby bola príjemne teplá a pri dotyku nechladila, a to počas celého dňa. Komfort chodenia po teplej zemi celý deň si jednoducho zamiluje každý. A papuče? Tie aj zabudnete, kde ste odložili. Túto vymoženosť ocenia aj všetci starostliví rodičia ratolestí, ktoré zbožňujú hrať sa na zemi. Tá býva veľakrát studená a riskovať prechladnutie kvôli tomu určite netreba.

Kontrola, zmena a nastavenie teploty zo smartfónu či tabletu aj keď práve nie ste doma
Má k vám prísť neohlásená návšteva a keď prídete domov, chcete, aby bola vaša domácnosť vyhriata na vyššiu teplotu ako obvykle? Nie je nič jednoduchšie, ako chytiť svoj smartfón a jedným dotykom si nastaviť želanú teplotu. Ak viete, že k Vám má prísť vaša svokra či stará mama, zvýšte teplotu v dome presne dovtedy, do kedy bude u vás. A po jej odchode sa teplota automaticky vráti na naposledy nastavenú hodnotu. Vyhnete sa hádkam o nízkej teplote a nepríjemným rečiam typu „ako tu máte zas chladno“ a podobne. Nemusíte si nič pamätať, nič riešiť, systém urobí všetky úkony za vás.

Predpoveď počasia a prispôsobenie vykurovania na základe max. a min. dennej teploty
Včera bolo vonku naozaj chladno, no dnes sa má dramaticky otepliť? To je skvelé, váš dom predsa nemusí vykurovať všetky miestnosti tak rýchlo, ako to robí zvyčajne. Vďaka nášmu unikátnemu systému vieme zaistiť pravidelne aktualizovanú predpoveď počasia pre riadiacu jednotku vykurovania, ktorá na základe maximálnej a minimálnej dennej teploty vie prispôsobovať režim vykurovania. Načo vykurovať rýchlo a naplno, keď na obed bude vonku 22°C a celý deň slnečno? Nechajte prírodu a slnečné lúče, aby vyhriali váš príbytok prirodzenou cestou a vy opäť raz ušetríte nie málo peňazí na vykurovanie.

Ako si objednám Smartisimo inteligentné zónové vykurovanie?
Je to tak jednoduché, ako napočítať do tri. Úplne postačí, ak nás kontaktujete. Či už si zvolíte telefonický kontakt, alebo textovú formu komunikácie, do niekoľko málo chvíľ sa vám ozveme. Vypočujeme si všetky vaše želania, navrhneme vám vhodné riešenia špeciálne pre vaše potreby a možnosti. Niečo sa vám nezdá na vašom vykurovaní? Bez problémov si prídeme pozrieť systém vášho súčasného vykurovania a už do niekoľkých dní môžete mať doma najmodernejší systém inteligentného zónového vykurovania. Ten komfort si jednoducho zamilujete.

Komentáre

Napíšte Váš komentár