Inteligentná domácnosť zadarmo? Vieme ako na to

Komentár: 0 Páči sa: 341

Možno budete prekvapení, ale v mnohých prípadoch nestojí inteligentná domácnosť vôbec nič. Áno, najpokrokovejšiu chytrú domácnosť môžete mať úplne zadarmo, a to nie je žiadna akcia ani súťaž. Nižšie si povieme, ako na to.

Ste zvedaví na ceny? Možno budete šokovaní

Ak vás zaujíma, koľko eur stojí Smartisimo inteligentná domácnosť, máme pre vás tri správy. Prvá je dobrá, druhá je lepšia a tretia najlepšia. Začneme tou dobrou správou. Vašu chytrú domácnosť môžete budovať postupne a následne pridávať nové a nové súčasti ako kocky Lega. To znamená, že sami si určíte, ktoré prvky sú pre vás kľúčové a najdôležitejšie. Ak je to zónové vykurovanie, bez problémov začneme s ním. Ak vás fascinuje automatické vypínanie svetiel či spotrebičov, nie je problém. Ak sú to kamery, videovrátnici či inteligentný alarm, s radosťou vám vytvoríme projekt na mieru ušitý vašim prianiam a potrebám.

Čo je lepšia správa ako toto?
Tá lepšia správa je, že zariadenia, s ktorými pracujeme sú v dnešnej dobe cenovo veľmi dostupné. Pri inštaláciách uprednostňujeme značku Fibaro, ktorá je etablovaný líder na trhu inteligentných domácnosti už viac ako jedno desaťročie. Za ten čas sa podarilo vyladiť všetky časti k dokonalosti a ceny klesli na svoje minimum. Napokon všetky produkty nájdete priamo v našom eshope, kde okrem fotiek nájdete aj parametre, popisy či špecifikácie pre každé jedno zariadenie. Navyše ich môžete mať aj zadarmo.

Môže byť niečo ešte lepšie? Áno, môžete ju mať za 0€
Najväčšou výhodou našich systémov je návratnosť. Smartisimo inteligentnú domácnosť sme totiž za tie roky navrhli tak, aby vám nielen vytvárala radosť, pomáhala a zjednodušovala najrôznejšie činnosti, ale predovšetkým šetrila váš rodinný rozpočet. Len také inteligentné zónové vykurovanie vie ušetriť viac, ako 30% nákladov. Plus automatické vypínanie svetiel a najrôznejších spotrebičov A už sa bavíme o stovkách ušetrených eur každým rokom, čo už v krátkom horizonte predstavuje veľmi atraktívne hodnoty úspory. V najlepšom prípade môžete mať investíciu do vášho inteligentného domova späť už do dvoch rokov a celý systém úplne zadarmo!

Nezabudnite, sme tu pre vás
Naši inžinieri, programátori, konzultanti a návrhári sú tu pre vás kedykoľvek pripravený poradiť a pomôcť. Vypočujeme si všetky vaše priania, radi sa prídeme pozrieť na obhliadku a s úsmevom na tvári premeníme vaše sny k dokonalosti. Neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť, neexistuje situácia, ktorá by nás zaskočila a s radosťou vám vytvoríme projekt inteligentnej domácnosti na mieru a presne podľa vašich predstáv. Vy nám poviete čo a my vám povieme ako.

Váš tím Smartisimo.

Komentáre

Napíšte Váš komentár