Kontrola a ochrana majetku z ktoréhokoľvek miesta na zemi

Komentár: 0 Páči sa: 253

Špičkové kamery s rozpoznávaním objektov a nočným videním, mimoriadne citlivé senzory a softvér, ktorý funguje ako švajčiarske hodinky. Aj to je Smartisimo, inteligentná domácnosť, ktorá chráni vás i váš majetok.

Dokonalá ochrana a inteligentné funkcie novej generácie aj u vás doma
Vďaka inteligentnej domácnosti od Smartisimo získate nielen komfort a úsporu energií, ale predovšetkým dokonalú kontrolu a ochranu vášho príbytku. V portfóliu našich produktov nájdete aj množstvo pohybových senzorov, magnetických senzorov na okná či dvere, ktorým neunikne ani ten najmenší pohyb. K dispozícii sú tiež mimoriadne citlivé vibračné senzory a svetelné senzory, ktoré z vášho domu urobia nedobytnú pevnosť pred dlhoprstými zlodejmi. Dostanete upozornenie na váš smartfón nielen o zaznamenanom pohybe u vás doma, ale aj o plánovanom či blížiacom sa neoprávnenom pohybe, aby ste mohli patrične zareagovať a byť v predstihu.

Vaši domáci štvornohí miláčikovia majú samozrejme výnimku
Pohybové senzory, ktoré využívame disponujú špeciálnym PIR senzorom, ktorý vie rozlíšiť pohyb zvieraťa či napríklad aj závesu pri prievane. Takýto zaznamenaný pohyb nie je následne vyhodnotený ako opodstatnený podnet na spustenie alarmu. Eliminovali sme tým množstvo falošných poplachov a nepresných upozornení. Samozrejme citlivosť detekcie je možné upraviť podľa potrieb a želaní každého zákazníka.

Skontrolujte si dianie pred domom či vo vnútri na špičkových kamerách s nočným videním
V spolupráci Smartisimo inteligentnej domácnosti s prvotriednymi kamerami a nahrávacím zariadením získavate dokonalú a neprekonateľnú ochranu osôb aj vášho majetku. Z ktoréhokoľvek miesta na zemi si viete prezrieť aktuálne kamerové záznamy, ale aj celú históriu pohybov a to aj v úplnej tme. V spolupráci s dvojúrovňovým nahrávaním (pamäťová karta plus NVR rekordér) a záložným zdrojom (UPS) neprídete ani o sekundu zaznamenaného diania ani v prípade výpadku elektriny či internetu. A tomu sa povie už poriadna ochrana!

Dokonalá simulácia prítomnosti osôb v dome aj počas vašej neprítomnosti
Zapínajte televízor, hudbu, osvetlenie a množstvo ďalších spotrebičov počas vašej neprítomnosti a vytvorte rovnaké vizuálne aj akustické podmienky pre všetkých okoloidúcich, ako keď ste naozaj doma. Systém inteligentnej domácnosti je možné ovládať zo smartfónu, tabletu či počítača, a to pokojne aj keď nie ste práve doma. Zapínanie zariadení mimo domova za vás môže robiť aj systém plne automaticky, stačí si vybrať, čo a kedy si prajete vykonať, prípadne sa môžu tieto udalosti riadiť aj úplne náhodne.

Niekto vám zazvonil na zvonček? Odpovedajte ako keď ste doma
Vďaka inteligentným videovrátnikom dostanete upozornenie na svoj smartfón či tablet ihneď, ako náhle niekto zazvoní na váš domový zvonček. Nielen, že uvidíte dotyčnú osobu, ale môžete sa s ňou rozprávať ako pri video hovore, zhotovovať fotky, videá či dokonca na diaľku otvoriť dvere, bránu aj bráničku. Vybavíte tak poštárku, kuriéra a všetkých okoloidúcich návštevníkov, a to aj keď nie ste doma. A ak vám niekto zazvoní v noci, môžete napríklad automaticky rozsvietiť svetlá a simulovať prítomnosť osôb v dome, čo garantovane odplaší každého, kto by mal akékoľvek nekalé úmysly.

Máte záujem? Je to jednoduchšie ako napočítať do tri
Aj vy by ste radi získali neprekonateľnú kontrolu nad svojim domovom? Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať a radi vám vypracujeme individuálny projekt na mieru presne ušitý vašim potrebám. Náš systém sa navyše zaobíde bez zložitej rekonštrukcie, bez sekania, maľovania či priameho zásahu do stavby. Áno, inteligentnú domácnosť je možné vybudovať aj u vás doma a so zachovaním aktuálnych svietidiel, vypínačov, zásuviek a ostatnej elektroinštalácie. Naši technici vám všetko radi ukážu a vysvetlia, preto nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať.

Komentáre

Napíšte Váš komentár