Prečo inteligentný domov od Smartisimo?

Komentár: 0 Páči sa: 264

Len prvotriedne zariadenia, rokmi vyladený program, špičkoví odborníci a náš priateľský prístup spájajú niekoľko svetov do jedného celku, ktorý dokonalo funguje. To je Smartisimo – vaša inteligentná domácnosť od A po Z.

Sme tu, aby sme Vám mohli robiť radosť a zjednodušiť život na maximum
Vznik spoločnosti Smartisimo je dôsledok spojenia dovtedy samostatných tímov odborníkov, špičkových elektrikárov, strojárenských inžinierov a expertných programátorov do jedného celku, ktorý dokonalo funguje. Bez akéhokoľvek zaváhania vám vytvoríme projekt na mieru vašim potrebám a možnostiam, ktorý vám bude slúžiť a predovšetkým robiť radosť. Vždy si vypočujeme vaše priania a predstavy, ktoré zrealizujeme s úsmevom na tvári do poslednej bodky.

Je to zložité, ale my si s tým hravo poradíme. Vy si budete len užívať
Inteligentná domácnosť nie je len o zakúpení zariadení a ich spojení. Pred samotnou montážou je potrebná hĺbková analýza, vyhodnotenie želanej a dosiahnuteľnej efektivity, správny výber vhodných zariadení, zvolenie najlepšieho komunikačného pásma a v neposlednom rade samotná programátorská časť. Následne naši certifikovaní elektrikári vykonajú zapojenie a montáž spolu s aktivovaním a otestovaním všetkých súčastí. A nakoniec vás zaučíme do celého systému, vysvetlíme jeho možnosti a vypočujeme si všetky vaše otázky. Až keď všetko funguje k vašej spokojnosti je projekt ukončený, no tým sa naša práca ani z ďaleka nekončí.

Vaša radosť a naša podpora je nadovšetko
Čo je hlavné, sme tu pre vás kedykoľvek k dispozícii. Ak si nebudete vedieť dať s niečím rady, alebo si prajete svoj systém rozšíriť aj o ďalšie funkcie, stačí, ak nás budete kontaktovať. Ako vždy si vypočujeme vaše priania a v čo najkratšom možnom čase zhmotníme vaše predstavy do skutočnosti. Pretože práve radosť je to, čo nás všetkých spája a my vám pri nej chceme byť čo najviac nápomocní. Technológie sú tu predsa pre nás, aby nám zjednodušovali naše životy a uľahčili každodenné fungovanie. Tak prečo nevyužiť naplno ich potenciál a venovať sa len príjemným veciam?

Komentáre

Napíšte Váš komentár