Servisná hodina na mieste

50,00 € s DPH
41,67 € bez DPH

Montáž, oprava alebo servis na mieste. Minimálne množstvo, ktoré sa dá objednať sú 3 hodiny.

Množstvo
Dostupné, termín dohodneme telefonicky

Minimálne množstvo na kúpu tohto produktu je 3.

 

Všetky produkty pochádzajú len od oficiálnych distribútorov so zárukou

 

Tovar Vám pošleme kuriérom, alebo Vám ho príde nainštalovať náš technik

 

Nepoužitý tovar nám môžete kedykoľvek vrátiť a my Vám vrátime plnú sumu

Chceli by ste vybudovať svoju inteligentnú domácnosť na profesionálnej úrovni? Povedzte nám svoje predstavy, výzie či sny a o zvyšok sa postaráme my. Ak svoju chytrú domácnosť chcete budovať pomaly či postupne, potom práve pre vás je tu servisná hodina nášho vysoko kvalifikovaného technika. Nie, za kvalitný projekt nemusíte už viac platiť stovky či ba priam tisícky eur. Sami si určíte, či chcete vašu domácnosť obohatiť o jeden senzor, svetlo, alebo automaticky ovládané rolety. Či už sa vám vždy páčilo otváranie dverí, brány či bráničky z mobilu, alebo by ste uvítali zónové vykurovanie a chladenie, sme tu pre vás pre všetky typy prípadov.

Nech už je teda tak či onak, postaráme sa o realizáciu vašich snov v oblasti inteligentnej domácnosti od A po Z. A niečo nové si môžete dopriať napríklad aj každý mesiac.

Čo ak natrafíte na nejaký problém?
V prípade, ak váš domov nefunguje tak, ako by mal, alebo si len neviete dať rady so zmenou v technickej realizácii, neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť. Radi systém prekonfigurujeme či preprogramujeme presne tak, aby vám váš chytrý domov opäť robil radosť, šetril čas a samozrejme i vaše financie. Na každý váš podnet sa radi pozrieme a vyriešime ho k vašej spokojnosti.

Vedeli ste o tom, že drvivú väčšinu podnetov vieme vyriešiť aj na diaľku bez potreby osobnej návštevy? Pozrite si našu servisnú online polhodinu. V prípade, ak si zmeny v technickom riešení budú vyžadovať osobnú návštevu, sú vám za zvýhodnenú sumuk dispozícii naši odborní technici. Vždy za vami radi a ochotne vycestujú, vypočujú si vaše postrehy, vykonajú potrebné zmeny a zodpovedia všetky vaše otázky. Aj to je Smartisimo, váš chytrý domov.

Špecifické referencie

Hodnotenia od zákazníkov

Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie

Napíšte hodnotenie

Servisná hodina na mieste

Montáž, oprava alebo servis na mieste. Minimálne množstvo, ktoré sa dá objednať sú 3 hodiny.

Napíšte hodnotenie