Dverový alebo oknový senzor - FIBARO Door / Window Sensor 2 (FGDW-002-3 ZW5) - Čierny
  • Dverový alebo oknový senzor - FIBARO Door / Window Sensor 2 (FGDW-002-3 ZW5) - Čierny

FIBARO Door / Window Sensor 2 - Čierny

51,90 € s DPH
43,25 € bez DPH

Magnetický senzor na dvere a okná bezdrôtový, kompatibilný s Google Assistant a Amazon Alexa, obsahuje integrovaný teplotný senzor, pripojenie cez Z-Wave, montáž na dvere alebo okno, obojstranná páska v balení, dosah 50 m, podporované OS: Android a iOS, jazyk aplikácie: slovenčina, pripojenie cez centrálnu jednotku, čierna farba

Množstvo
Skladom ihneď - u Vás už do 1 - 2 dní

 

Všetky produkty pochádzajú len od oficiálnych distribútorov so zárukou

 

Tovar Vám pošleme kuriérom, alebo Vám ho príde nainštalovať náš technik

 

Nepoužitý tovar nám môžete kedykoľvek vrátiť a my Vám vrátime plnú sumu

Radi by ste dostávali upozornenie pri každom otvorení okna, dverí alebo napríklad aj poštovej schránky? Fibaro dverový/ okenný senzor pozostáva z dvoch častí, ktoré sú vybavené obojstrannou lepiacou páskou. Jedna časť sa nalepí napríklad na zárubňu, druhá na dvere a v prípade, že sa od seba tieto dve zariadenia vzdialia už len o pár milimetrov, vy môžete dostať okamžite notifikáciu na váš smartfón či tablet. Samozrejme tu využitie ani z ďaleka nekončí. Ak sa senzory od seba vzdialia, môže sa okamžite vypnúť vykurovanie, zhasnúť svetlo, aby vám večer nenalietal dnu otravný hmyz, stíšiť hudba a naozaj mnoho-mnoho iného využitia.

Nebaví vás chodiť aj niekoľkokrát denne do poštovej schránky? ak napríklad čakáte na dôležitú korešpondenciu, mimoriadne vhod padne upozornenie na nadvihnutie poštovej schránky, čo môže signalizovať jedine vhodený list a príchod poštárky. Ak máte malé deti, ktoré bez dozoru vystrájajú kadejaké nezbedy, určite vás a vaše ratolesti môže ochrániť doručená notifikácia, že si otvorili v detskej izbe okno, alebo pre nich zakázanú miestnosť.

Ak ste náhle odišli z domu a nie ste si úplne istí, či ste pozatvárali všetky okná, v prehľadnej aplikácii si viete kedykoľvek a kdekoľvek skontrolovať, či sú všetky okna naozaj dobre pozatvárané. Môžete taktiež dostať upozornenie, že sa blíži búrka či silný dážď a mali by ste radšej pozatvárať všetky okná a vyhnúť sa neželanému napršaniu do vášho príbytku. Situáciu určite dobre poznajú aj majitelia strešných okien, kedy takéto upozornenie padne mimoriadne vhod a môže vás zachrániť pred napršaním dnu a následným poškodením omietky, laminátovej či drevenej podlahy, ktorej oprava je vždy finančne aj časovo náročná.

Zariadenie v sebe okrem iného ukrýva aj teplotný senzor, takže budete mať vždy dokonalý prehľad aj o aktuálnej teplote v danej miestnosti. Ak by sa niekto rozhodol s vašim senzorom manipulovať, taktiež môžete dostať okamžitú push notifikáciu na váš smartfón či tablet a udalosť sa uloží do histórie. Nezáleží pri tom, či niekto len otvorí krytku senzora, alebo ho celý odlepí, o každom neželanom zásahu budete mať vždy dokonalý prehľad. O napájanie sa stará 1/2 AA batéria a jej výdrž je individuálna a závisí od frekvencie používania. Priemerne však vydrží až dva roky. Na potrebu výmeny batérie vás zariadenie upozorní e-mailom, alebo doručením push notifikačnej správy.

Parametre a špecifikácia:

  • Rádio protokol: Z-Wave Plus
  • Rádio frekvencia: Z-Wave Transmitér (868.42MHz)
  • Senzory – Stav dverí/okna a Teplotný Push-tlačidlo: Inclusion, exclusion do Z-Wave siete
  • Batériovo-napájané (1/2AA) s upozornením o nízkej batérii
  • Rozmery (VxŠxH): 76 x 17 x 19mm
  • Operačný dosah: do 40 m vnútri; do 50 m von
FIB_FGDW-002-3_ZW5-BLACK-383

Tabuľka dát

Brand ID
FIBARO
Krajina pôvodu
PL
Kód colného sadzobníka
85437090
Z-Wave technológia
Z-Wave Plus (Gen 5) 868.42 MHz
IoT - Internet of Things
Bezdrôtová komunikácia
Napájanie
Batérie
Typ použitia
Vnútorné
Trieda krytia
IP20
Kompatibilita s HOMEY
Áno
Kompatibilita s FIBARO HC2
Áno
Kompatibilita s FIBARO HC LITE
Áno
Kompatibilita s VERA PLUS
Netestované
Kompatibilita s VERA EDGE
Netestované
Kompatibilita so ZIPABOX
Netestované
Kompatibilita s RAZBERRY
Áno
Kompatibilita s POPP
Áno
Kompatibilita s PIPER
Áno
Zabezpečenie majetku
Detekcia otvorenia dverí a okien
Meranie teploty
Áno
Binárny senzor
Áno

Špecifické referencie

Hodnotenia od zákazníkov

Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie

Napíšte hodnotenie

FIBARO Door / Window Sensor 2 - Čierny

Magnetický senzor na dvere a okná bezdrôtový, kompatibilný s Google Assistant a Amazon Alexa, obsahuje integrovaný teplotný senzor, pripojenie cez Z-Wave, montáž na dvere alebo okno, obojstranná páska v balení, dosah 50 m, podporované OS: Android a iOS, jazyk aplikácie: slovenčina, pripojenie cez centrálnu jednotku, čierna farba

Napíšte hodnotenie