• Novinka

UBIQUITI Unifi UAP-AC-Lite

83,99 € s DPH
69,99 € bez DPH

Wi-Fi Access Point s integrovanou Wi-Fi 5 - 802.11 a/b/g/n/ac, až 300Mbps + 867Mbps, Dual-Band 2.4GHz + 5GHz, 3x3 MIMO, funkcia AP/Hotspot, 1x GLAN, PoE, montáž na stenu/ strop, moderný dizajn v bielom prevedení

Množstvo
Skladom ihneď - u Vás už do 1 - 2 dní

 

Všetky produkty pochádzajú len od oficiálnych distribútorov so zárukou

 

Tovar Vám pošleme kuriérom, alebo Vám ho príde nainštalovať náš technik

 

Nepoužitý tovar nám môžete kedykoľvek vrátiť a my Vám vrátime plnú sumu

Ubiquiti UniFi UAP-AC-LITE je profesionálny Wi-Fi Access Point nasadzovaný na tie najvyťaženejšie priemyselné segmenty. Vyznačuje sa extrémne nízkou latenciou aj v prípade veľkého množstva pripojených Wi-Fi zariadení. Vďaka novému štandardu 802.11ac MIMO dosahuje prenosové rýchlosti až na úrovni 1 167 Mb/s. Model Lite je veľmi príjemný kompromis medzi cenou a výkonom. Za priaznivú cenu získate nadštandardné vlastnosti, a to predovšetkým v samotnej stabilite Wi-Fi siete, veľmi nízkej odozve a ďalekému dosahu signálu. Oproti bežným Wi-Fi vysielačom v domácnostiach ide tak o profesionálne riešenie, ktoré vám zabezpečí komfort pri surfovaní, sťahovaní či streamovaní aj toho najnáročnejšieho multimediálneho obsahu. A to pre všetkých členov v domácnosti či pre všetkých zamestnancov vo firme rovnako. Starosti so slabým či padajúcim Wi-Fi signálom tak už raz a navždy môžete zahodiť za hlavu.

Moderné a chytré riešenie

Jednou z najväčších výhod americkej spoločnosti Ubiquiti a modelového radu UniFi je bezpochyby možnosť nekonečného rozširovania už vytvorenej siete. To znamená, že už raz nakonfigurovanú a nastavenú bezdrôtovú sieť môžete kedykoľvek rozširovať o ďalšie Access pointy, a to podľa aktuálnych potrieb. Pridanie ďalšieho zariadenia je otázkou niekoľkých minút bez žiadnej zložitej konfigurácie. Samozrejmosťou je taktiež možnosť spravovania a ovládania celej infraštruktúry na diaľku, a to za pomoci UniFi Controlera, ktorý môže byť buď to spustený na akomkoľvek počítači, alebo ako samostatné zariadenie UniFi Controler Cloud Key. Obsluha softvéru je intuitívna a veľmi jednoduchá na použitie. Samozrejmosťou k dispozícii sú taktiež bezplatné mobilné aplikácie pre iOS či Android, kde môžete Vami vytvorenú sieť spravovať či monitorovať.

Kľúčové vlastnosti

Kvalitné a silné Wi-Fi bez výpadkov
Špičkový prvotriedny hardvér s integrovanou Wi-Fi 802.11ac MIMO
Výborný pomer cena/ výkon v prevedení Lite MIMO 2 × 2
Prakticky neobmedzená škálovateľnosť a detailné možnosti konfigurácie za pomoci UniFi Controller
Možnosť rozšírenia siete o ďalšie Access Pointy a vytvorenie Wi-Fi Mesh
V balení sa nachádza montážna sada pre upevnenie na stenu či strop

Parametre a Špecifikácia

Wi-Fi štandard: 802.11a (5GHz), 802.11b (2,4GHz), 802.11g (2,4GHz), 802.11n, 802.11ac
Pásmo: 2,4 GHz , 5 GHz Dual-Band
Typ: Prístupový bod (Access point)
Rýchlosť Wi-Fi: 1 167 Mb/s
Rýchlosť LAN: 1 Gbit
Konektory: 1x LAN s funkciou PoE (Power over Ethernet)
Integrované antény: 2 ks
Max. SSID: 4 ks
Rozmery: 16 x 16cm
Hrúbka: 3,1 – 4,5 cm
Hmotnosť: 185g
Farba: Biela

Dôležité upozornenie

Produkty značky Ubiquiti sú primárne určené pre firemné/podnikové riešenie a vyžadujú odbornú montáž. S konfiguráciou, topológiou či montážou vám však samozrejme radi pomôžu naši odborní technici. Neváhajte nás preto kontaktovať a radi vám vypracujeme a namontujeme profesionálnu sieť Ubiquiti podľa vašich predstáv a požiadaviek.

Váš tím Smartisimo.

Unifi-UAP-AC-Lite

Tabuľka dát

WiFi
Wi-Fi 5 - 802.11 a/b/g/n/ac
Napájanie
PoE
Typ použitia
Vnútorné

Špecifické referencie

Hodnotenia od zákazníkov

Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie

Napíšte hodnotenie

UBIQUITI Unifi UAP-AC-Lite

Wi-Fi Access Point s integrovanou Wi-Fi 5 - 802.11 a/b/g/n/ac, až 300Mbps + 867Mbps, Dual-Band 2.4GHz + 5GHz, 3x3 MIMO, funkcia AP/Hotspot, 1x GLAN, PoE, montáž na stenu/ strop, moderný dizajn v bielom prevedení

Napíšte hodnotenie

Mohlo by vás zaujať aj