• Novinka

UBIQUITI Unifi UC-CK Cloud Key

80,00 € s DPH
66,67 € bez DPH

Príslušenstvo s možnosťou vzdialenej správy, 1x LAN 10/100/1000 Mb/s, napájanie cez PoE, vnútorné použitie, kompatibilné s modelovou radou UniFi, mobilné aplikácie pre iOS a Android

Množstvo
Dočasne vypredané, termín upresníme

 

Všetky produkty pochádzajú len od oficiálnych distribútorov so zárukou

 

Tovar Vám pošleme kuriérom, alebo Vám ho príde nainštalovať náš technik

 

Nepoužitý tovar nám môžete kedykoľvek vrátiť a my Vám vrátime plnú sumu

V prípade, ak chcete svoju UniFi sieť spravovať či monitorovať z ktoréhokoľvek miesta na Zemi, určite vám nesmie chýbať UniFi Controller Cloud Key. Ide o špeciálne zariadenie, ktoré sa pripája lokálne do siete prostredníctvom sieťového portu RJ45. Prístup k manažovanej sieti je možné získať následne lokálne, ale aj vzdialeným prístupom cez internet. K dispozícii sú samozrejme bezplatné aplikácie na správu pre Windows, MacOS, Linux, iOS či Android.

Bezpečnosť na prvom mieste

Získavajte okamžité upozornenia o vašej sieti aj s podrobnými informáciami o všetkých pripojených zariadeniach. Či už bude na vašu sieť prebiehať hackerský útok, akékoľvek zariadenie sa pripojí/ odpojí alebo stratí signál, jednoducho o všetkom budete vedieť prakticky okamžite prostredníctvom notifikácií. UniFi Controller Cloud Key je samostatný mikropočítač so štvorjadrovým procesorom a napájaním cez POE. Zariadenie obsahuje taktiež slot pre microSD pamäťovú kartu, ktorá slúži na ukladanie a zálohu všetkých informácií o vašej sieti. V balení samozrejme nechýba aj karta s kapacitou až 8 GB.

Parametre a špecifikácie

LAN port: 1 x RJ45 10/100/1000
Predvolená IP adresa: 192.168.1.30
Napájanie: 48 V (PoE, 803.2af)
Spotreba: 5 W
Hmotnosť: 0,110 kg
Výška: 121,9 mm
Šírka: 43,4 mm
Hĺbka: 21,7 mm Min. prevádzková teplota: 0°C Max. prevádzková teplota: 40 °C

Dôležité upozornenie

Produkty značky Ubiquiti sú primárne určené pre firemné/podnikové riešenie a vyžadujú odbornú montáž. S konfiguráciou, topológiou či montážou vám však samozrejme radi pomôžu naši odborní technici. Neváhajte nás preto kontaktovať a radi vám vypracujeme a namontujeme profesionálnu sieť Ubiquiti podľa vašich predstáv a požiadaviek.

Váš tím Smartisimo.

Unifi-UC-CK-Cloud-Key

Špecifické referencie

Hodnotenia od zákazníkov

Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie

Napíšte hodnotenie

UBIQUITI Unifi UC-CK Cloud Key

Príslušenstvo s možnosťou vzdialenej správy, 1x LAN 10/100/1000 Mb/s, napájanie cez PoE, vnútorné použitie, kompatibilné s modelovou radou UniFi, mobilné aplikácie pre iOS a Android

Napíšte hodnotenie