• Novinka

UBIQUITI Unifi USG Security Gateway

110,00 € s DPH
91,67 € bez DPH

Router 1× GLAN, 1× GWAN, 1× voliteľný G LAN/WAN, procesor s frekvenciou 500 MHz, 512 MB RAM, 2048 MB Flash úložisko, porty RJ-45: 3ks, UniFi Controller v4.x, CLI ovládanie, možnosť upevnenia na stenu

Množstvo
Skladom ihneď - u Vás už do 1 - 2 dní

 

Všetky produkty pochádzajú len od oficiálnych distribútorov so zárukou

 

Tovar Vám pošleme kuriérom, alebo Vám ho príde nainštalovať náš technik

 

Nepoužitý tovar nám môžete kedykoľvek vrátiť a my Vám vrátime plnú sumu

Ubiquiti UniFi Security Gateway je profesionálny router, ktorý je srdcom celej manažovanej siete. Ide o kompaktné zariadenie, ktoré zastrešuje hlavnú časť konfigurácie a bezpečnostných prvkov celej sieťovej infraštruktúry. Vďaka svojej nadštandardne vysokej kvalite, obrovskej priepustnosti, stabilite a povestnej bezpečnosti, sa teší mimoriadne veľkej popularite predovšetkým v podnikoch a firmách. O dostatok výkonu sa stará dvojjadrový procesor s frekvenciou 500 MHz. Jeho priepustnosť je až na úrovni 1-milión paketov za sekundu, čo z neho robí kráľa vo svojej kategórii. O konektivitu sa následne stará až trojica ethernetových portov s kapacitou prenosu dát až na úrovni jedného gigabitu. Konfigurácia zariadenia je zabezpečená v jednoduchom rozhraní UniFi Controller v4.x, ktorého správu zvládne aj priemerný administrátor bez nutnosti absolvovať náročné školenie.

Spektrum možností

Router vám efektívne pomôže monitorovať vašu sieť, nastavovať parametre až na úrovni jednotlivých pripojených zariadení, sledovať prenesené objemy dát, udeľovať či naopak odoberať prístup do siete pre nové zariadenia a mnoho ďalšieho. Samozrejmosťou je rozšírený Firewall, možnosti VPN pripojenia pre šifrovanú komunikáciu či pokročilú správu Quality of Service (QoS). K dispozícii je tiež prehľadná história udalostí a štatistiky logovania každej jednej udalosti, ktoré si viete kedykoľvek prezerať či filtrovať.

Kľúčové vlastnosti

Mimoriadne vysoký dôraz je kladený predovšetkým na bezpečnosť a rozsiahlu konfiguráciu
Až 3 gigabitové ethernet porty 1x WAN (fixný), 1x LAN (fixný), 1x LAN/WAN (voliteľný)
CLI ovládanie pre pokročilých administrátorov
Priepustnosť až 1-milión paketov za sekundu
Kompaktné rozmery s možnosťou upevnenia na stenu
Dvojadrový procesor s frekvenciou 500 MHz
512 MB operačná pamäť RAM
2048 MB interné flash úložisko
Podpora pre hardvérovú akceleráciu
Hmotnosť: 366 g
Rozmery: 13,5 x 13,5 x 2,8 cm

Dôležité upozornenie

Produkty značky Ubiquiti sú primárne určené pre firemné/podnikové riešenie a vyžadujú odbornú montáž. S konfiguráciou, topológiou či montážou vám však samozrejme radi pomôžu naši odborní technici. Neváhajte nás preto kontaktovať a radi vám vypracujeme a namontujeme profesionálnu sieť Ubiquiti podľa vašich predstáv a požiadaviek. Váš tím Smartisimo.

Unifi-USG-Security-Gateway

Špecifické referencie

Hodnotenia od zákazníkov

Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie

Napíšte hodnotenie

UBIQUITI Unifi USG Security Gateway

Router 1× GLAN, 1× GWAN, 1× voliteľný G LAN/WAN, procesor s frekvenciou 500 MHz, 512 MB RAM, 2048 MB Flash úložisko, porty RJ-45: 3ks, UniFi Controller v4.x, CLI ovládanie, možnosť upevnenia na stenu

Napíšte hodnotenie