• Znížená cena
  • Novinka

UBIQUITI Unifi Dream Machine

324,00 €
283,70 € s DPH Zľava 40,30 €
236,42 € bez DPH

Wi-Fi systém All-in-one, 4jadrový CPU, 2GB RAM, Dual Band Wi-Fi AP s podporou 802.11a/b/g/n/ac/ac-Wave2 (4×4), až 2033 Mbps (1733 + 300Mbps), manažovaný 4-portový Gigabitový switch s podporou VLAN, biela farba

Množstvo
Dočasne vypredané, termín upresníme

 

Všetky produkty pochádzajú len od oficiálnych distribútorov so zárukou

 

Tovar Vám pošleme kuriérom, alebo Vám ho príde nainštalovať náš technik

 

Nepoužitý tovar nám môžete kedykoľvek vrátiť a my Vám vrátime plnú sumu

Wi-Fi systém All-in-one, 4jadrový CPU, 2GB RAM, Dual Band Wi-Fi AP s podporou 802.11a/b/g/n/ac/ac-Wave2 (4×4), až 2033 Mbps (1733 + 300Mbps), manažovaný 4-portový Gigabitový switch s podporou VLAN, biela farba Ubiquiti UniFi Dream Machine je splneným snom každého ozajstného sieťového administrátora. Ide o profesionálne All-in-one zariadenie, ktoré v sebe zahŕňa extrémne výkonný Wi-Fi Access Point, prvotriedny router s nekonečnými možnosťami najrôznejšej konfigurácie a Cloud Key Controller na vzdialený prístup a sieťový monitoring. To všetko v krásnom dizajnovom prevedení, ktoré vynikne v každom interiéri.

Všetko v jednom

Dajte zbohom všetkým tým slabučkým routrom či Access Pointom a zaobstarajte si do domácnosti či kancelárie UniFi Dream Machine, ktorá vyrieši všetky problémy a nedostatky spojené s Wi-Fi, internetom a samotnou sieťou.

Nadupaná mašinka s množstvom benefitov

Zariadenie disponuje taktiež okrem iného aj špičkovým gigabitovým manažovaným switchom s podporou pre VLAN a až štvoricou ethernetových portov. O výkon a bezproblémový chod za akýchkoľvek podmienok sa stará až štvorjadrový procesor a 2 GB operačnej pamäte RAM. Rovnako úžasná je maximálna prenosová rýchlosť cez Wi-Fi, ktorá činí až 2033 Mb/s, a to vďaka štandardu 802.11a/b/g/n/ac/ac-Wave2 (4×4). UniFi Dream Machine si hravo poradí aj s masívnym pripojením obrovského množstva zariadení, a to všetko bez lagovania, výpadkov či dlhej odozvy. Namiesto káblovania a upevňovania či skladovania najrôznejších switchov, routrov a periférnych zariadení vám od teraz stačí len jedna UniFi Dream Machine.

Inteligentná dekorácia 

Navyše bude plniť tiež významnú úlohu zaujímavého a atraktívneho dizajnového doplnku pre vašu firmu či domácnosť, a to vďaka svojmu nadčasovému vzhľadu, ktorý jednoducho upúta a zaujme každého.

Kľúčové vlastnosti

Perfektné All-in-one (všetko v jednom) riešenie pre kancelárie, firmy či domácnosti
Už žiadne výpadky, dlhé odozvy či pomalý internet kvôli slabej Wi-Fi či routru
Vzdialený prístup k pokročilej správe aj detailnému monitoringu celej siete odkiaľkoľvek
Až 4-jadrový CPU
Až 2 GB operačnej pamäte RAM
4-portový plne manažovaný gigabitový switch s podporou VLAN
Možnosť kedykoľvek doplniť ďalšie UniFi zariadenie, a tým si rozšíriť už existujúcu sieť
Bezplatné vydávanie aktualizácii pre softvér na správu i konfiguráciu siete

Parametre a špecifikácia

Štandardy: 802.11a (5GHz), 802.11b (2,4GHz), 802.11g (2,4GHz), 802.11n, 802.11ac
Typ Wi-Fi: Wi-Fi 5
Pásma Wi-Fi: 2,4 GHz, 5 GHz, Dual-Band, MU-MIMO
Rýchlosť Wi-Fi: 2 033 Mb/s
Šifrovanie: WEP 64bit, WPA, WPA2, WPA-PSK, WPA-Enterprise
Max. počet SSID: 4ks
Konektory: LAN 4ks
WAN 1ks
Rozmery: 18,4 x 11 x 11 cm
Hmotnosť: 1,05 kg
Farba: Biela

Dôležité upozornenie

Produkty značky Ubiquiti sú primárne určené pre firemné/podnikové riešenie a vyžadujú odbornú montáž. S konfiguráciou, topológiou či montážou vám však samozrejme radi pomôžu naši odborní technici. Neváhajte nás preto kontaktovať a radi vám vypracujeme a namontujeme profesionálnu sieť Ubiquiti podľa vašich predstáv a požiadaviek.

Váš tím Smartisimo.

Unifi-dream-machine

Špecifické referencie

Hodnotenia od zákazníkov

Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie

Napíšte hodnotenie

UBIQUITI Unifi Dream Machine

Wi-Fi systém All-in-one, 4jadrový CPU, 2GB RAM, Dual Band Wi-Fi AP s podporou 802.11a/b/g/n/ac/ac-Wave2 (4×4), až 2033 Mbps (1733 + 300Mbps), manažovaný 4-portový Gigabitový switch s podporou VLAN, biela farba

Napíšte hodnotenie