• Znížená cena
  • Novinka

UBIQUITI Unifi Dream Machine

324,00 €
283,70 € s DPH Zľava 40,30 €
236,42 € bez DPH

Wi-Fi systém All-in-one, 4jadrový CPU, 2GB RAM, Dual Band Wi-Fi AP s podporou 802.11a/b/g/n/ac/ac-Wave2 (4×4), až 2033 Mbps (1733 + 300Mbps), manažovaný 4-portový Gigabitový switch s podporou VLAN, biela farba

Množstvo
Skladom ihneď - u Vás už do 1 - 2 dní

 

Všetky produkty pochádzajú len od oficiálnych distribútorov so zárukou

 

Tovar Vám pošleme kuriérom, alebo Vám ho príde nainštalovať náš technik

 

Nepoužitý tovar nám môžete kedykoľvek vrátiť a my Vám vrátime plnú sumu

Wi-Fi systém All-in-one, 4jadrový CPU, 2GB RAM, Dual Band Wi-Fi AP s podporou 802.11a/b/g/n/ac/ac-Wave2 (4×4), až 2033 Mbps (1733 + 300Mbps), manažovaný 4-portový Gigabitový switch s podporou VLAN, biela farba Ubiquiti UniFi Dream Machine je splneným snom každého ozajstného sieťového administrátora. Ide o profesionálne All-in-one zariadenie, ktoré v sebe zahŕňa extrémne výkonný Wi-Fi Access Point, prvotriedny router s nekonečnými možnosťami najrôznejšej konfigurácie a Cloud Key Controller na vzdialený prístup a sieťový monitoring. To všetko v krásnom dizajnovom prevedení, ktoré vynikne v každom interiéri.

Všetko v jednom

Dajte zbohom všetkým tým slabučkým routrom či Access Pointom a zaobstarajte si do domácnosti či kancelárie UniFi Dream Machine, ktorá vyrieši všetky problémy a nedostatky spojené s Wi-Fi, internetom a samotnou sieťou.

Nadupaná mašinka s množstvom benefitov

Zariadenie disponuje taktiež okrem iného aj špičkovým gigabitovým manažovaným switchom s podporou pre VLAN a až štvoricou ethernetových portov. O výkon a bezproblémový chod za akýchkoľvek podmienok sa stará až štvorjadrový procesor a 2 GB operačnej pamäte RAM. Rovnako úžasná je maximálna prenosová rýchlosť cez Wi-Fi, ktorá činí až 2033 Mb/s, a to vďaka štandardu 802.11a/b/g/n/ac/ac-Wave2 (4×4). UniFi Dream Machine si hravo poradí aj s masívnym pripojením obrovského množstva zariadení, a to všetko bez lagovania, výpadkov či dlhej odozvy. Namiesto káblovania a upevňovania či skladovania najrôznejších switchov, routrov a periférnych zariadení vám od teraz stačí len jedna UniFi Dream Machine.

Inteligentná dekorácia 

Navyše bude plniť tiež významnú úlohu zaujímavého a atraktívneho dizajnového doplnku pre vašu firmu či domácnosť, a to vďaka svojmu nadčasovému vzhľadu, ktorý jednoducho upúta a zaujme každého.

Kľúčové vlastnosti

Perfektné All-in-one (všetko v jednom) riešenie pre kancelárie, firmy či domácnosti
Už žiadne výpadky, dlhé odozvy či pomalý internet kvôli slabej Wi-Fi či routru
Vzdialený prístup k pokročilej správe aj detailnému monitoringu celej siete odkiaľkoľvek
Až 4-jadrový CPU
Až 2 GB operačnej pamäte RAM
4-portový plne manažovaný gigabitový switch s podporou VLAN
Možnosť kedykoľvek doplniť ďalšie UniFi zariadenie, a tým si rozšíriť už existujúcu sieť
Bezplatné vydávanie aktualizácii pre softvér na správu i konfiguráciu siete

Parametre a špecifikácia

Štandardy: 802.11a (5GHz), 802.11b (2,4GHz), 802.11g (2,4GHz), 802.11n, 802.11ac
Typ Wi-Fi: Wi-Fi 5
Pásma Wi-Fi: 2,4 GHz, 5 GHz, Dual-Band, MU-MIMO
Rýchlosť Wi-Fi: 2 033 Mb/s
Šifrovanie: WEP 64bit, WPA, WPA2, WPA-PSK, WPA-Enterprise
Max. počet SSID: 4ks
Konektory: LAN 4ks
WAN 1ks
Rozmery: 18,4 x 11 x 11 cm
Hmotnosť: 1,05 kg
Farba: Biela

Dôležité upozornenie

Produkty značky Ubiquiti sú primárne určené pre firemné/podnikové riešenie a vyžadujú odbornú montáž. S konfiguráciou, topológiou či montážou vám však samozrejme radi pomôžu naši odborní technici. Neváhajte nás preto kontaktovať a radi vám vypracujeme a namontujeme profesionálnu sieť Ubiquiti podľa vašich predstáv a požiadaviek.

Váš tím Smartisimo.

Unifi-dream-machine

Špecifické referencie

Hodnotenia od zákazníkov

Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie

Napíšte hodnotenie

UBIQUITI Unifi Dream Machine

Wi-Fi systém All-in-one, 4jadrový CPU, 2GB RAM, Dual Band Wi-Fi AP s podporou 802.11a/b/g/n/ac/ac-Wave2 (4×4), až 2033 Mbps (1733 + 300Mbps), manažovaný 4-portový Gigabitový switch s podporou VLAN, biela farba

Napíšte hodnotenie