Fibaro Zásuvka (TYP E) (FGWPE-102-ZW5)
 • Fibaro Zásuvka (TYP E) (FGWPE-102-ZW5)
 • Fibaro Zásuvka (TYP E) (FGWPE-102-ZW5)

FIBARO Wall Plug type E

61,80 € s DPH
51,50 € bez DPH

Smart zásuvka ovládaná cez protokol Z-Wave, funguje cez centrálnu jednotku, kompatibilná s Google Assistant a Amazon Alexa, meranie spotreby, konektor 1× vidlica typ E, nočné osvetlenie, aplikácia v slovenčine pre Android a iOS

Množstvo
Skladom ihneď - u Vás už do 1 - 2 dní

 

Všetky produkty pochádzajú len od oficiálnych distribútorov so zárukou

 

Tovar Vám pošleme kuriérom, alebo Vám ho príde nainštalovať náš technik

 

Nepoužitý tovar nám môžete kedykoľvek vrátiť a my Vám vrátime plnú sumu

Fibaro Wall Plug je inteligentná bezdrôtová zásuvka, ktorá vám umožní ovládať spotrebiče na diaľku, merať ich spotrebu a na základe nej spúšťať rôzne scény a automatizácie. Môžete napríklad dostávať upozornenia na váš smartfón či tablet, že ste omylom nechali zapnutý akýkoľvek spotrebič a vypnúť ho automaticky, ak sa nepoužíva alebo pohodlne cez mobilnú aplikáciu. Ak sa vo vašej domácnosti nachádzajú aj iné prvky a zariadenia, môžete ich medzi sebou prepojiť a spúšťať najrôznejšie automatizácie. Napríklad, ak zapnete televízor, (zvýši sa spotreba na Fibaro zásuvke) a to automaticky zapne v obývačke lampičku či LED pásik.

Kontrola a zapínanie spotrebičov aj na diaľku mimo domova

Dostávajte upozornenie, že vaše deti pozerajú televízor, aj keď by nemali a bez problémov im ho viete na diaľku cez aplikáciu vypnúť tak, aby ho už s ovládačom nezapli. A to pokojne aj vtedy, ak ste mimo domova, napríklad v práci, alebo v obchode. Alebo im nastavte časový harmonogram a TV či počítač si zapnú len v čase, ktorý určíte a nastavíte vy. V ostatných prípadoch budú zariadenia jednoducho bez elektriky. To isté platí pre počítače, hudobné prehrávače, nabíjačky pre smartfóny či akékoľvek iné spotrebiče. Nechajte automatizáciu, nech vypína zariadenia v domácnosti, keď ich aktuálne nepoužívate a ušetríte tým za elektriku nemalé peniaze a navyše získate dokonalý prehľad o používaní jednotlivých zariadení.

Vytvorte si vlastný harmonogram zapínania a vypínania

Sami si určíte, kedy sa má zásuvka zapnúť a kedy naopak vypnúť. vďaka tomu si môžete vytvoriť vlastný rozvrh používania zariadení, napríklad pre návštevu či deti. Zariadenie, ktoré bude pripojené do Fibaro smart zásuvky si jednoducho budú môcť zapnúť len vtedy, ak im to vy sami dovolíte, prípadne len vo vopred stanovenom čase a len na vami určenú dobu. Obmedzíte tým nočné vysedávanie pri počítači alebo televízore. A ak náhodou máte tendenciu zaspať s knihou v ruke pri zapnutej lampičke, Fibaro inteligentná zásuvka vám svetlo po nastavenej dobe automaticky vypne a vy tak môžete pokojne spať ďalej.

Prvotriedny dizajn a jednoduchá inštalácia vás prekvapí

Inštalácia Fibaro zásuvky je veľmi jednoduchá a zvládne ju naozaj každý. Navyše nemusíte volať k vám domov žiadneho elektrikára. Zariadenie sa pripája do už existujúcej bežnej 230V zásuvky, do ktorej následne pripojíte ľubovoľný spotrebič. Dielenské spracovanie je na prvotriednej a špičkovej úrovni. Aj pri priamom dotyku či kontakte so zásuvkou nehrozí žiadne nebezpečenstvo ani zásah elektrickým prúdom. Vďaka miniatúrnym rozmerom a svojmu precíznemu dizajnu jednoducho zapadne do každého interiéru.

Ušetríte za elektriku a rodinný rozpočet sa vám poďakuje

Orientačný Prehľad o aktuálnej spotrebe Vám poskytne aj integrovaná LED dióda, ktorá je umiestnená v zapínacom tlačidle. Podľa aktuálnej farby sa tak viete dozvedieť aký odber má práve daný spotrebič. Detailné údaje o spotrebe ako aj historický vývoj je samozrejme k dispozícii v prehľadnej mobilnej aplikácii. Eliminujete tak spotrebiče, ktoré majú najväčší odber a vďaka Fibaro inteligentnej zásuvke môžete naplánovať ich spustenie napríklad večer, kedy máte lacnejšiu sadzbu za elektrinu.

Dostávajte okamžité upozornenia na čokoľvek a kedykoľvek

Chceli by ste vedieť, keď doperie vaša práčka, aby ste ju mohli ísť hneď vyvešať? Alebo aspoň otvoriť, nech čerstvo opratá bielizeň nestuchne. Ako náhle poklesne spotreba na zásuvke pod nastavenú úroveň, znamená to, že práčka doprala a vy o tom môžete dostať push notifikáciu na váš mobil či tablet. Rovnaký scenár je možné aplikovať napríklad aj pre umývačku riadu a množstvo iných spotrebičov, fantázii sa medze nekladú.

Technická špecifikácia

 • Technológia: Z-Wave Plus (868.42MHz)
 • Maximálna záťaž: 2500W
 • Napätie: 230V, 50Hz
 • LED Kruh: 16 miliónov farieb indikujúcich el. spotrebu
 • Monitorovanie spotreby: aktuálna spotreba (W) a kumulovaná spotreba (kWh)
 • Tester dosahu: Indikuje silu, pokrytie a routovanie v ľubovoľnom bode Z-Wave siete
 • Upozornenie na preťaženie: Indikácia spotreby vyššej ako je prednastavená úroveň
 • Tlačidlo: Pridanie(Inclusion) a Odobranie(Exclusion) zo Z-Wave siete
 • Rozmery (priemer x dĺžka): 43 x 65mm
 • Verzia zásuvky: typ E
FIB_FGWPE-102-ZW5-311

Tabuľka dát

Brand ID
FIBARO
Krajina pôvodu
PL
Kód colného sadzobníka
85437090
Z-Wave technológia
Z-Wave Plus (Gen 5) 868.42 MHz
IoT - Internet of Things
Bezdrôtová komunikácia
Typ použitia
Vnútorné
Trieda krytia
IP20
Kompatibilita s HOMEY
Áno
Kompatibilita s FIBARO HC2
Áno
Kompatibilita s FIBARO HC LITE
Áno
Kompatibilita s VERA PLUS
Áno
Kompatibilita s VERA EDGE
Áno
Kompatibilita so ZIPABOX
Áno
Kompatibilita s RAZBERRY
Áno
Kompatibilita s POPP
Áno
Kompatibilita s PIPER
Áno
Kompatibilita s O2 Smart Box
Áno
Ovládanie elektrických okruhov
1 okruh
Spínanie striedavé napätie 230V AC
Áno
Meranie spotreby energie
Elektrickej energie
...)
10
moduly a spúšťače scén
Zväčšenie dosahu signálu
Elektrická zásuvka
Typ E (SK

Špecifické referencie

Hodnotenia od zákazníkov

Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie

Napíšte hodnotenie

FIBARO Wall Plug type E

Smart zásuvka ovládaná cez protokol Z-Wave, funguje cez centrálnu jednotku, kompatibilná s Google Assistant a Amazon Alexa, meranie spotreby, konektor 1× vidlica typ E, nočné osvetlenie, aplikácia v slovenčine pre Android a iOS

Napíšte hodnotenie