• Novinka
Popp Termostatická Hlavica
  • Popp Termostatická Hlavica
  • Popp Termostatická Hlavica
  • Popp Termostatická Hlavica

POPP Termostatická Hlavica

66,90 € s DPH
55,75 € bez DPH

Termostatická hlavica, ovláda ventily radiátorov, komunikačný protokol Z-Wave, detekcia otvoreného okna, ochrana proti zamrznutiu, podsvietený LCD displej, programovateľný rozvrh vykurovania, manuálne a automatické nastavenie teploty, Obsahuje SDK 4.5, podpora Explorer Frame, zvýšená stabilita v sieti, dosah až 40 metrov, napájanie 2x AA batérie, na funkčnosť sa vyžaduje riadiaca jednotka, farba: biela

Množstvo
Skladom ihneď - u Vás už do 1 - 2 dní

 

Všetky produkty pochádzajú len od oficiálnych distribútorov so zárukou

 

Tovar Vám pošleme kuriérom, alebo Vám ho príde nainštalovať náš technik

 

Nepoužitý tovar nám môžete kedykoľvek vrátiť a my Vám vrátime plnú sumu

Ušetrite na nákladoch za vykurovanie stovky eur vďaka inteligentnej hlavici od spoločnosti Popp. Hlavica sa upevní na už existujúci termostatický ventil a vstavaným elektromotorčekom ovláda prietok horúcej vody, ktorá prúdi do radiátora. Presne takisto, ako to robia aj bežné termostatické hlavice. S tým rozdielom, že hlavica od spoločnosti Popp meria teplotu v miestnosti nepretržite a na základe nameraných hodnôt prispôsobuje výhrevnosť daného radiátora. Od teraz nebudete musieť nič riešiť, len si nastavíte želanú teplotu a v ktorých dňoch a časoch sa má udržiavať. O zvyšok sa postarajú pokročilé algoritmy a riadiace technológie za vás.

Nastavenie teploty pre konkrétnu miestnosť nebolo nikdy jednoduchšie

Po pridaní zariadenia do vašej Z-Wave riadiacej jednotky môžete ovládať svoje radiátory z ktoréhokoľvek miesta na zemi. Postačí vám k tomu len internetové pripojenie a budete mať dokonalý prehľad o nastavenej teplote a taktiež o aktuálnej teplote v miestnosti. Ak viete, že k vám príde neohlásená návšteva, pokojne na diaľku môžete prikúriť. A ak ste museli rýchlo odísť z domu a nestihli ste stlmiť vykurovanie, termostatická hlavica tento úkon urobí za vás. Rovnako sa teploty v miestnostiach môžu stlmiť večer, keď už sú všetci v posteli a vykurovanie už viac nie je potrebné.

Detekcia otvoreného okna a prispôsobenie teploty

Bežné termostatické hlavice pri otvorenom okne a náhlom poklese teploty zapnú vykurovanie naplno, aby dohnali stratu teploty. Tento jav je mimoriadne neefektívny z pohľadu ekonomiky a vykurovania a všetko takto náhle, draho a rýchlo vyprodukované teplo skončí na ulici. Popp Inteligentná hlavica disponuje vstavanými senzormi, ktoré spoľahlivo detegujú otvorené okno a vykurovanie odstavia, čím dochádza k dramatickému šetreniu energií a tým pádom aj financií, čo ocení predovšetkým vaša peňaženka.

Moderný dizajn oživí váš interiér

Hlavica disponuje podsvieteným LCD displejom, na ktorom si môžete vďaka trojici tlačidiel manuálne nastaviť vykurovací harmonogram a želané teploty aj bez riadiacej jednotky. Ak ste si nie úplne istí, akú teplotu ste v danej miestnosti nastavili, po stlačení tlačidla sa na displeji zobrazí nastavená hodnota. Tú následne môžete šípkami upraviť na novú úroveň teploty. To určite ocení vaša návšteva, ktorá si bude chcieť teplotu napríklad v hosťovskej miestnosti upraviť. Manuálne ovládanie je možné vypnúť a aktivovať režim detskej poistky a vykurovanie tak bude plne vo vašej moci.

Dlhá výdrž batérií a mimoriadne tichá prevádzka

Zariadenie na svoju funkčnosť potrebuje dvojicu AA batérií, ktoré sú samozrejme súčasťou balenia. Budete ich meniť maximálne jedenkrát za vykurovaciu sezónu, ich výdrž je totiž reálnych 10 mesiacov. Presný stav akumulátora je navyše možné sledovať prostredníctvom mobilnej aplikácie a na potrebu výmeny batérií budete včas upozornení. Navyše vďaka kovovému prevodu a častí celého mechanizmu je zariadenie nadštandardne tiché a pri porovnaní s ostatnými inteligentnými hlavicami azda najtichšie.

Parametre a špecifikácia

Technológia: Z-Wave (868.42MHz)
Bezdrôtový Dosah: Do 40 m vnútri budovy
Typ Batérií: 2*AA
Podpora Explorer Frame: Áno
SDK: 4.55
Typ Zariadenia: Slave
Všeobecná Trieda Zariadenia: Thermostat
Špecifická Trieda Zariadenia: Setpoint Thermostat
Detekcia otvoreného okna: áno
Verzia firmvéru: 1.0
Farba: biela

POPE010101-272

Tabuľka dát

Brand ID
POPP
Krajina pôvodu
DE
Kód colného sadzobníka
84819000
Z-Wave technológia
Z-Wave (Gen 3) 868.42 MHz
IoT - Internet of Things
Bezdrôtová komunikácia
Napájanie
Batérie
Typ použitia
Vnútorné
Trieda krytia
IP20
Kompatibilita s HOMEY
Áno
Kompatibilita s FIBARO HC2
Áno
Kompatibilita s FIBARO HC LITE
Áno
Kompatibilita s VERA PLUS
Áno
Kompatibilita s VERA EDGE
Áno
Kompatibilita so ZIPABOX
Netestované
Kompatibilita s RAZBERRY
Áno
Kompatibilita s POPP
Áno
Kompatibilita s PIPER
Nie
Kontrola kúrenia
Ovládanie radiátov (hlavice)
Meranie teploty
Áno
5
11
Typ ventilu-závitu
M30x1

Špecifické referencie

Hodnotenia od zákazníkov

Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie

Napíšte hodnotenie

POPP Termostatická Hlavica

Termostatická hlavica, ovláda ventily radiátorov, komunikačný protokol Z-Wave, detekcia otvoreného okna, ochrana proti zamrznutiu, podsvietený LCD displej, programovateľný rozvrh vykurovania, manuálne a automatické nastavenie teploty, Obsahuje SDK 4.5, podpora Explorer Frame, zvýšená stabilita v sieti, dosah až 40 metrov, napájanie 2x AA batérie, na funkčnosť sa vyžaduje riadiaca jednotka, farba: biela

Napíšte hodnotenie